چشم انداز

خانهدرباره ماچشم انداز

ماموریت، اهداف و چشم انداز شرکت عمران مومان چابهار در این حوزه ها به شرح ذیل می باشد:

سنگ آهن بندرعباس:

سنگ این معدن از نوع هماتیتی با عیار متوسط 53%= FeTotal به صورت دانه بندی و کلوخه می باشد. در حال حاضر ظرفیت تولید معدن 800 هزار تن در سال می باشد. محصول این معدن تامین کننده خوراک کارخانه های فولادی و سیمانی داخلی و خارجی می باشد.  عیار سنگ آهن معدن مزبور در حدی است که مستقیما مورد مصرف کارخانه های سیمانی قرار می گیرد (Fe2O3=65 %) . همچنین در حال احداث کارخانه پرعیار سازی با ظرفیت تولید فاز اول 100هزار تن در سال می باشد. با تولید کنسانتره اهداف متعددی در حال و چشم انداز آتی متصور می باشد که در حال پیگیری است، از جمله می توان به صادرات کنستانتره، تولید گندله  برای صادرات و کارخانه های فولادسازی داخلی و تولید آهن اسفنجی و عرضه سنگ کنستانتره برای گل حفاری و تولید بتن سنگین اشاره نمود.

تامین کننده برتر ذوب آهن اصفهان در سال 1398 – تامین کننده هم زمان 5 کارخانه سیمان داخلی – تامین کننده خوراک کارخانه آهن تنگ زاغ- بزرگترین معدن خصوصی استان هرمزگان

پرلیت:

پرلیت ترکیب یک نوع سنگ شیشه­ی آتشفشانی است که در اثر حرارت منبسط شده و تا 30 برابر، حجم آن اضافه می گردد در این انبساط خاصیت سبکی و تخلخل به آن اضافه می شود و با توجه به سختی اولیه و خنثی بودن طبیعی و عدم میل ترکیبی با اسیدها و قلیا و غیره، کاربردهای متعددی در صنعت ساختمان، کشاورزی و صنایع دیگر پیدا می نماید. صنعت پرلیت در دنیا عمر زیادی ندارد و در ایران اکتشاف آن از حدود 40 سال پیش شروع گردید ولی اقدامی چشم گیر انجام نشده است. این شرکت فعالیت خود را بر­روی این ماده از سال 1374 شروع و اولین کارخانه دانه بندی و پخت پرلیت را در سال 1387 در زنجان افتاح و همزمان با فعالیت فیزیکی نسبت به معرفی پرلیت در صنایع مختلف و کشاورزی اقدام لازم را معمول نمود. اینک یک کارخانه در استان اردبیل در دست احداث دارد و امید است که در آینده نزدیک بتواند در زمینه کشاورزی برای صرفه جوئی در آب و بهینه سازی مصرف آب و به عنوان عایق در صنایع ساختمان جهت بهینه سازی مصرف انرژی فعالیت چشم گیری به مصرف کنندگان عرضه نماید.

تولید مصالح خرده سنگی عسلویه:

از سال 1376 فعالیت گسترده ای در منطقه عسلویه برای تولید سنگ لاشه، مصالح خرده سنگی و سنگ آهک متالورژی دانه بندی شده شروع گردید و در طی مدت 4 سال فعالیت به عنوان صادر­کننده نمونه و بهره بردار نمونه در استان بوشهر توانست برای اولین بار آهک متالورژی به هندوستان و سنگ های دانه بندی شده و سنگ های لاشه برای اسکله سازی به کشورهای جنوب خلیج فارس صادر نماید. این طرح به علت همسایگی با پروژه منطقه آزاد اقتصادی نفتی عسلویه شرکت نفت نتوانست  تداوم پیدا نماید و با دستور وزیر وقت نفت تعطیل گردید ولی محدوده شرکت برای ادامه فعالیت های آتی همچنان در اختیار شرکت است که امید است با امعان نظر وزارتین نفت و صنعت، معدن و تجارت مجداً فعال شود.

ثبت نام در خبرنامه
آخرین اخبار و رویدادهای شرکت عمران مومان چابهار را از دست ندهید.
ایمیل نامعتبر یا خالی است
شما با موفقیت در خبرنامه مشترک شدید.
مشکلی پیش آمد. اشتراک شما انجام نشد.

آدرس ما:

دفتر مرکزی: تهران - آپادانا - خیابان خرمشهر - پلاک 43 - طبقه سوم
دفتر پروژه پرلیت: تهران - آپادانا - خیابان خرمشهر - خیابان مرغاب - پلاک 7 - واحد 9

تماس با ما:

021-88756225
021-88755992
021-88753087
sixwap 2beeg.me malayamvideos
my hero academia hentai comics hentai.name nyuu koubou
theporndude liebelib.net desi hot hd video
cet bbsr doodhwali.net tamilsx
caught cheating sex videos apacams.com mallus
xnxx morning homeindiansex.mobi son sex videos
xxx hindi sex video download freeindianporn3.com hindi film video
mylifestyle sobazo.com work from home jobs bangalore
rajasthani sexy bp borwap.pro xxnxindan
rto lahore hapka.info knip karachi
keralasexphotos xshaker.net xvideo new indian
x vedios. com sexo-vids.com xxn.com
swathi naidu xvideos onlyindianporn2.com kinkyindiangirls
sexy kajal pics bananocams.com odia sex vidio
www.telugu wap.com pornko.net radhika apte leaked selfie