سنگ های سبک

خانهR&Dسنگ های سبک

پرلیت در سنگ های صنعتی سبک

سبک بودن، نسوز بودن، عایق سازی حرارتی، راحتی و سازگاری بالا در ترکیب با بسیاری از مواد دیگر از جمله مزیت هایی است که باعث می شود از پرلیت منبسط در ساخت محصولات تزیینی با روکش های سنگی استفاده شود.

سنگ های سبک

همین ویژگی های فیزیکی منحصر به فرد در پرلیت منبسط باعث کاربردهای متنوع و گسترده  آن می شود بخصوص از این منظر که می تواند یکی از ترکیبات سنگ های سبک وزن صنعتی باشد. پرلیت منبسط صرفه ی بسیار بالای اقتصادی در سبک تر کردن محصولات سیمانی و تخته های گچی دارد. اما می دانستید از این ماده معدنی برای ارتقای ویژگی های کیفی سنگ های صنعتی و نیز محصولاتی با روکش های سنگی استفاده می گردد؟

سنگ های صنعتی (همچنین بعنوان سنگ های مصنوعی نیز شناخته می شوند) که با پرلیت ساخته شده اند در برابر آتش مقاومند و وزنشان تنها به سبکی یک سوم نمونه های اصلی آن هاست و مهمتر از همه آنکه گیرایی و جذابیت دارند!

 

مزیت سنگ های صنعتی پرلیتی

محصولاتی که از سنگ های صنعتی پرلیتی تولید می شوند، سبک وزن هستند و بنابراین کار را برای کارگرانی که به سنگ های متراکم تر و سنگین تر عادت دارند راحت تر می سازد. همچنین جابجایی و حمل آن ها انرژی کمتری صرف می کند. به این موارد باید مزیت های عایق سازی موجود در این محصولات را افزود که در نتیجه وجود حباب های هوایی محبوسی است که پرلیت منبسط را تشکیل می دهند.

از پرلیت می توان بجای مصالحی استفاده کرد که متراکم تر، سنگین تر و تامین آن ها سخت تر و پر هزینه تر است و یا این که صرفا برای جذابیت بخشیدن به محصولات از لحاظ بافت و زیبایی بصری کاربرد دارند.

محصولاتی که از سنگ های صنعتی بدست می آیند بهترین گزینه ها برای پوشاندن سطح دیوارهای معیوب و نقص دار هستند و در صنعت ساختمانی نوین بسته به مایه بستی که در آن ها استفاده شده است می توان از آنها برای بازسازی و بکار بردن در سطوح خارجی استفاده نمود.

سنگ های سبک

ترکیبات پرلیتی

مخلوط های گچی و سیمانی پرلیت که مطابق ویژگی استانداردهای انجمن مواد و آزمون آمریکا (ASTM) تهیه می شوند عموما در تولید سنگ های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. مایه بست و سایر اجزای سازنده سنگ های پرلیتی صنعتی معمولا شامل سیمان پرتلند تیپ 1 یا تیپ 3، سنگ گچ، آهک، خاک رس، رِزین های قالب گیری و غیر از آن می شوند. سایر موادی که می توانند در این مخلوط ها اضافه شوند عبارتند از ماسه، پومیس، شِیل، سیلیکات ها، افزودنی های رنگی، فایبرگلاس های مقاوم در برابر اثر مواد قلیایی یا الیاف کوتاه پلیمری پلی پروپیلن.

میزان ترکیب مواد در سنگ های پرلیتی صنعتی طیف متنوعی دارد و بستگی به نوع کاربرد آن مواد دارد. فرآیند مخلوط کردن مواد ترکیبی با میکسرهای مدل پارویی یا مدل روبانی و یا میکسرهای دیگر و با پایین ترین شتاب تکمیل می شود. اندازه و نوع پارو را باید متناسب با این نوع مخلوط کردن انتخاب کرد.

 

تولید محصولات سنگی

محصولات تولید شده از سنگ با ریختن و یا فشردن و قالب ریزی کردن مواد در قالب های برجسته نما، از طریق رد کردن از قالب های چوبی یا فولادی و یا با برش های قالبی بدست می آیند. این قالب است که تعیین می کند بافت سطحی و پیکربندی محصول سنگی که در آن ریخته می شود، چگونه باشد.

از سنگ های صنعتی پرلیتی برای تهیه روکش سطوح خارجی، هیزم شومینه، بلوک های سنگی و آجر یا بعنوان سنگ های تزیینی برای بکار بردن در سطوح فضای داخلی و خارجی استفاده می شود.

سنگ های سبک
سنگ های سبک
ثبت نام در خبرنامه
آخرین اخبار و رویدادهای شرکت عمران مومان چابهار را از دست ندهید.
ایمیل نامعتبر یا خالی است
شما با موفقیت در خبرنامه مشترک شدید.
مشکلی پیش آمد. اشتراک شما انجام نشد.

آدرس ما:

دفتر مرکزی: تهران - آپادانا - خیابان خرمشهر - پلاک 43 - طبقه سوم
دفتر پروژه پرلیت: تهران - آپادانا - خیابان خرمشهر - خیابان مرغاب - پلاک 7 - واحد 9

تماس با ما:

021-88756225
021-88755992
021-88753087
sixwap 2beeg.me malayamvideos
my hero academia hentai comics hentai.name nyuu koubou
theporndude liebelib.net desi hot hd video
cet bbsr doodhwali.net tamilsx
caught cheating sex videos apacams.com mallus
xnxx morning homeindiansex.mobi son sex videos
xxx hindi sex video download freeindianporn3.com hindi film video
mylifestyle sobazo.com work from home jobs bangalore
rajasthani sexy bp borwap.pro xxnxindan
rto lahore hapka.info knip karachi
keralasexphotos xshaker.net xvideo new indian
x vedios. com sexo-vids.com xxn.com
swathi naidu xvideos onlyindianporn2.com kinkyindiangirls
sexy kajal pics bananocams.com odia sex vidio
www.telugu wap.com pornko.net radhika apte leaked selfie